KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvarell 14378363

nr 1437 8363

Akvarell

Axel Gustafsson, kopia efter Anna Palm. Signerad, daterad -95. Akvarell, bildmått: 17x24, yttermått inklusive ram: 40x49 cm

Utrop:

600 kr

Såld:

300 kr

måndag 13 december 2021
kl 18:42:10

13/12 18:29:50 1      Vinnande bud